Kalite Kontrol

      Gıda Güvenlik ve Yönetim Sistemi, ISO 9001:2008 standartları ile kalitesini kanıtlayan Fitmama, ürettiği tüm ürünleri kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek tüketicilere sunmaktadır. Yeni yatırımlar ve ileri teknolojilerle sektörün hep bir adım önünde olan Fitmama uzman personeli ile daima en kaliteli ürünü tüketicilere sunmayı ilke edinmiştir. Üretim alanımızın tamamı hijyen kuralları kapsamındadır. Açık saha, ham madde deposu üretim alanı, ürün depoları ayrı ayrı bölümler halinde olup hijyen kuralları uygulanmaktadır.

Ar-Ge

Yenilikçilik, Fitmama markasını farklı ve heyecan verici yapan en temel özelliktir. Bu nedenle AR-GE departmanı, Fitmama büyük önem verdiği ve sürekli yatırım yaptığı alanlardan biridir. Bu bakış açısıyla, dünya pazarlarını yakından inceleyen Fitmama AR-GE ekibi, bu pazarlara uygun mamalar geliştirmek için çalışmaktadır. Mini üretim tesisi olarak da adlandırılan Fitmama AR-GE departmanında üretilen mamalar, Fitmama üretim ekibinin esnek yapılanması ile en kısa sürede toplu üretime dönüştürülebilmektedir.

Bu doğrultuda ;
- Rekabet üstünlüğü olan yeni bir ürün geliştirmek veya geliştirilmesine bilimsel olarak katkı sağlamak,
- Ülkemizde ve dünya çapında mama kalitesini üst düzeylere taşımak,
- Yeni ürünler geliştirirken yasalara her koşulda sıkı sıkıya bağlı kalarak tüketici haklarına saygılı olmak,
- Üniversite-sanayi işbirliği ile bilimsel açıdan da değerli sonuçlara ulaşmak ve Fitmama markasına prestij kazandırmak,
- Yeni ürünlerle gelecekte var olmak,
temel AR-GE stratejilerimizi oluşturmaktadır.

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube

Adres

FİTMAMA EVCİL HAYVAN MAMALARI

2019 FITMAMA - Maer Anonim Şirketi Markasıdır.