Kedi Mamaları

Köpek Mamaları

Özel Mamalar

Taze,
doğal ve
Lezzetli mamalar

 Taksitli ödeme imkanı

Havale / Eft / Kredi Kartı ile ödeme

Taze, doğal ve Lezzetli mamalar

Aynı gün kargo
%100 Organic
iade-değişim1.png
15kg ve 100 ₺ üzeri ücretsiz kargo

Farkımız

Hayvanları seviyoruz, onları gerçekten çok seviyoruz. Hiçbir şey bize ıslak bir burun ve pürüzlü bir kuyruktan daha fazla neşe vermiyor. Ama bu ülkenin hayvanları için endişeleniyoruz. Yiyecekleri yoğun olarak işlendiğinden sağlıklı bir beslenme alamadıklarından endişeleniyoruz. Yiyecekleri aynı gün, her gün, yıllar içinde ölçülen bir raf ömrüne sahiptir ve buzdolabında bile olması gerekmez. Dahası, onlarca yılda değişmedi.

Hayvanların daha iyi ve güzelini hak ettiğini düşünüyoruz. Dengenin çeşitliliğin en iyisi olduğuna, bileşenlerin tazeliğinin ve kalitesinin önemli olduğuna inanıyoruz. Amacımız tüm hayvanlar için, sadece şanslı olanlardan değil, lezzetli, taze doğal evcil hayvan gıdaları üretmek,

Daha fazla bilmek ister misiniz...?

    Fitmama, doğrudan satış stratejisi ile üretmiş olduğu mamaları arz ve talep planlaması yaparak üretim yapmaktadır. Günlük üretilen mamalar fitmama.com.tr sanal mağazamızda kısa sürede doğrudan tüketicilere taze olarak bekletilmeden sunulmaktadır. 

    Ürünlerimiz doğrudan mağazamızda hiç bir distribütör, toptancı, aracı, bayii maliyetleri olmadan direk tüketicilere uygun fiyatlarla sunulmuştur.       

Kedi ve köpek mamalarımızı satın almadan önce numune paketlerden talep ederek deneme yapabilirsiniz. Ürün sayfası üzerinde ki paket seçin butonundan ürünle ilgili numune talebi oluşturabilirsiniz.

Fitmama ailesi olarak sosyal sorumluluk düşüncesiyle hayvan barınaklarına koruma merkezlerine veya diğer bakım evlerine kolay bir şekilde mama gönderimi yapabilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri teslimat sayfasında ürünü barınaklara gönderiniz linkini seçerek mama gönderimi yapabilirsiniz. 

Teslimat Bilgileri 

 

Siparişleriniz aynı gün saat 16.30 da kargoya verilir. Saat 16.30 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi saat 14.00 den sonra ve pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Havale/Eft ve K.Kartı ile ödeme

1/1
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube

Adres

FİTMAMA EVCİL HAYVAN MAMALARI

2019 FITMAMA - Maer Anonim Şirketi Markasıdır.